НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

ЛЄ. Група В. Торіно програє ХІКу, Брюгге громить Копенгаген - изображение 1Фінляндія. Хельсінкі. Стадіон: "Сонера"ЛЄ. Група В. Торіно програє ХІКу, Брюгге громить Копенгаген - изображение 2
Головний арбітр: Арнольд Хантер (Північна Ірландія)

Голи: Джіден Баа 60, Валттері Морен 81 - Фабіо Квальярелла 90

ХІК: Антоніо Доблас, Джіден Баа, Міка Вяйрінен (Йоел Перовуо 75), Демба Севедж, Велі Лампі, Валттері Морен, Себастьян Сорса, Робін Лод, Ентоні Аннан, Ерфан Зенелі (Ніколай Алхо 86), Макумба Канджі (Тапіо Хейккіля 90)

"Торіно": Даніеле Паделлі, Марко Бенассі (Омар Ель-Каддурі 64), Алессандро Гацці, Хосеф Мартінес (Марсело Ларрондо 55), Понтус Янссон, Гастон Сільва, Каміл Глік, Фабіо Квальярелла, Санчес Міньо, Сальваторе Масьєлло (Крістіан Молінаро 71), Маттео Дарміан

Попередження: Ентоні Аннан 90+6 - Омар Ель-Каддурі 83

Чесно кажучи, від цього матчу очікував якщо не перемоги "Торіно", то, принаймні, нічиєї. По першому матчу цих команд фіни зовсім не справили враження команди, здатної в цій групі взяти бодай очко. Але, як бачимо, ХІК здивував усіх і навіть зумів перемогти.

Після відверто нудного першого тайму другий також не віщував нічого цікавого. Так воно, власне, й було до 59-ї хвилини, коли відмінно відігравший цей матч Джіден Баа прийшов на розіграш стандарту і відправив м'-яч у ворота. А коли грати залишалось менше десяти хвилин, відзначився інший центр бек ХІКа – Валттері Морен. Гол Фабіо Квальярелли, забитий після розіграшу штрафного, лише подарував італійцям надію – не більше. Щоб бодай зрівняти рахунок їм забракло часу.

Попри те, що "Торіно" зазнав поразки, він все одно має прекрасні шанси на вихід до наступного раунду. Вирішальним в цьому плані будуть два наступні матчі.

ЛЄ. Група В. Торіно програє ХІКу, Брюгге громить Копенгаген - изображение 3

Макумба Канджі радіє голу Джідена Баа / фото - repubblica.it

ЛЄ. Група В. Торіно програє ХІКу, Брюгге громить Копенгаген - изображение 4Данія. Копенгаген. Стадіон: "Паркен"ЛЄ. Група В. Торіно програє ХІКу, Брюгге громить Копенгаген - изображение 5
Головний арбітр: Мануель Грефе (Німеччина)

"Копенгаген" - "Брюгге" 0:4
Голи: Ліор Рафаелов 7, Ліор Рафаелов 30, Ліор Рафаелов 36, Руд Вормер 60

"Копенгаген": Стефан Андерсен, Том Хоглі, Пьєр Бенгтссон (Юссеф Туту 62), Домінгес Клаудемір, Ніколай Йоргенсен (Данні Аманкво 34), Микаель Антонссон, Алєкс Качанікліч, Даниель Амарті (Томас Делейні 46), Рюрік Гісласон, Стів де Ріддер, Матіас Занка Йоргенсен

"Брюгге": Метью Райан, Деві Де Фау, Тіммі Сімонс, Оскар Дуарте, Віктор Васкес (Фернандо Менегаццо 65), Ліор Рафаелов, Том Де Суттер (Ніколас Кастільо 46), Феліпе Гедос (Вальдемар Собота 77), Томас Меньє, Руд Вормер, Брандон Мехеле

Попередження: Даніель Амарті 32, Стів де Ріддер 58, Матіас Занка Йоргенсен 63, Томас Делейні 74 - Томас Меньє 45+1

Доволі несподівано бронзовий призер чемпіонату Бельгії на виїзді розгромив віце-чемпіона Данії. Несподівано, в першу чергу, через рахунок. Особливо якщо згадати, що два тижні тому бельгійці вдома лише у компенсований час зуміли уникнути поразки в матчі з цим же суперником.

Але сьогодні гра одразу пішла за іншим сценарієм. Вже на 7-й хвилині почав забивати правий півзахисник "Брюгге" Ліор Рафаелов, який вже за півгодини стане героєм матчу і оформить перший у своїй кар'-єрі хет-трик. Але поки це станеться, бельгійці втратять кілька добрих нагод для збільшення рахунку. Зокрема, Віктор Васкес на 19-й хвилині перевірить на міцність штангу данських воріт. Ну а потім були ще два голи Рафаелова, якому в обох випадках асистував Том Де Суттер.

У другому ж таймі гості спокійно довели справу до перемоги, забивши під завершення години ігрового часу четвертий гол. При цьому варто зазначити, що данці також створили поблизу чужих воріт достатньо моментів для того, щоб рахунок був, принаймні, 4:4. Однак реалізація сьогодні у них кульгала на обидві ноги.